תיקון נזקים

פתרונות טכנולוגיים חכמים לתיקון נזקים בצנרת ומרזבים בקרקע וביציקת בטון ללא חפירה

חברת צפריר פתרונות אינסטלציה מתקדמים מספקת פתרונות טכנולוגיים חכמים לתיקון נזקים בצנרת ובמרזבים הטמונים בקרקע וביציקות בטון וזאת ללא כל צורך בחפירה ובהרמת ריצוף. החברה מציעה שלוש שיטות מתקדמות לתיקון נזקים בצנרת ללא חפירה- שרוול לתיקון קו צנרת שלם, תיקון מקומי של צנרת ביוב וניקוז באמצעות פאץ’ קשיח ותיקון מקומי של צנרת מים באמצעות פאץ’ נירוסטה בשיטה חדשנית וייחודית.

תיקון מהיר ויעיל ועמידות גבוהה

החברה מציעה פתרונות טכנולוגיים חכמים וחדשניים לתיקון נזקי צנרת ביוב, מים וניקוז, בין אם הצנרת תת קרקעית ובין אם הצנרת יצוקה בבטון. החברה מציעה את הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים לתיקון נזקים בצנרת ללקוחות פרטיים עסקיים ומוסדיים.

בשיטת השרוול מחדירים שרוול בד מצופה בשרפים איכותיים בהתאם לתקן הנדרש ומנפחים אותו על מנת להצמיד את החומר לדפנות הצנרת. לאחר שחומרי הציפוי מתקשים מוציאים את השרוול ומבצעים בדיקת של הצנרת על מנת לוודא את איכות התיקון.

בשיטת הפאץ’ הקשיח מצלמים את הצנרת כדי לאתר את הנזק, מחדירים יריעת בד פיברגלס בעלת צפיפות גבוהה ועליה דבק ייחודי המתקשה במהירות. על יריעת הפיברגלס מלבישים פקק איטום ייעודי לתיקון הנזק בצנרת אותו מנפחים במקום בו נמצא הנזק וממתינים לייבוש.

בשיטת הפאץ’ מנירוסטה ממקמים גליל נירוסטה עטוף בגומי אלסטי במקום הנזק ומקבעים אותו בדיוק רב בעזרת מכשיר ייעודי. שיטה זו מאפשרת תיקון נזקי צנרת במהירות, ללא חפירות וללא זמני המתנה לייבוש דבקים.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר בטלפון או באמצעות לשונית צור קשר.