שטיפת צנרת

שטיפת צנרת, פריצה בלחץ מים גבוה וחיטוי

סתימות בקו הביוב העירוני או במערכת הביוב הביתית פוגעות משמעותית באיכות החיים ואף עלולות לגרום לנזקי רכוש בגלל הצפות ולהתפרצות מחלות המסכנות את הבריאות. עם זאת, יש לציין כי סתימות במערכות הביוב ובקווי הניקוז הן תופעה שכיחה ומוכרת ויש שיטות שונות לפתיחת הסתימות או לניקוי הצנרת, חלקן מציעות פתרון לזמן קצר וחלקן מספקות מענה יעיל ואפקטיבי לאורך זמן ארוך. לכן, כדאי לדעת כי חברת צפריר פתרונות אינסטלציה מתקדמים מציעה שירותי שטיפת צנרת באמצעות מערכת לפריצת סתימות בלחץ מים גבוה. פתרון זה נמצא כיעיל ביותר ונחשב לפתרון המקצועי והנכון לפתיחת סתימות, לניקוי צנרת חדשה או ישנה ולחיטוי הצנרת ממפגעים שונים.

פריצה בלחץ מים גבוה

לחברת צפריר פתרונות אינסטלציה מתקדמים מכשור חדשני כמו מערכות פריצה בלחץ מים גבוה, המערכת מאפשרת לחברה לספק מענה מקצועי ללקוחותיה הפרטיים, העסקיים והמוסדיים. לאחר אבחון מדויק של הבעיה בצנרת, מחדיר צוות החברה המיומן צינור לחץ מיוחד ובראשו דיזה המתאימה לשטיפת הצנרת. באמצעות המערכת הייעודית משיגים עוצמה גבוהה של לחץ מים גבוה ורק כך ניתן לשטוף צנרת ולפרוץ מפגעים שנוצרו עם הזמן בצנרת המים, הביוב או הניקוז כמו הצטברות שומנים ואבנית בדפנות הצנרת, שורשים, חומרים בלתי מתכלים, שאריות בטון וכיוצא בזה.

חברת צפריר פתרונות אינסטלציה מתקדמים מבטיחה שטיפת צנרת יעילה ואפקטיבית באמצעות פריצה בלחץ מים גבוה וחיטוי הצנרת בצורה אמינה.

לפרטים נוספים על שטיפת צנרת בלחץ מים גבוה צרו עמנו קשר באמצעות לשונית צור קשר או בטלפון.