חידוש צנרת

חידוש צנרת ביוב וניקוז

חברת צפריר פתרונות אינסטלציה מתקדמים מתמחה בחידוש צנרת ביוב וניקוז ללא חפירות וקידוחים מיותרים, החברה מספקת מענה מקצועי ומתקדם ברמה הגבוה ביותר ונעזרת בטכנולוגיות חדשות ובשיטות עבודה ייחודיות העומדות בדרישות התקן, חידוש צנרת חוץ אפשרי בשיטות שונות, ניתן לחדש את הצנרת באמצעות החלפת מקטעים של הצנרת הפגומה או באמצעות טכנולוגיית הפאץ הרציץ/ שירוול או לחילופין באמצעות התזה אפוקסית.

על מנת לחדש צנרת חוץ חשוב לבצע צילום של הצנרת כדי לאבחן במדוייק את פנים הצנרת, לאתר התפצלויות וחיבורים שונים ובהתאם לממצאי הצילום אנו בוחרים את שיטת התיקון התאימה ביותר..

עיקרי התהליך

חידוש צנרת באמצעות פאץ רציף/ שירוול או באמצעות התזה אפוקסית, מתבצע על פי תקנים בינלאומיים מחמירים. בשלב הראשון מתבצע תכנון ראשוני ובחירת שיטת החידוש, ברוב המקרים מתחת לקרקע אנו מבצעים שירוול ע”י פאץ רציף לחיזוק הצינור ועמידה בלחצי הקרקע וכן למניעת חדירת שורשים לצינור, ביתר הליקויים אנו בוחרים בשיטת ההתזה (ראה ערך התזה אפוקסית) המתאימה ביותר הן מבחינת עמידות העבודה והתייחסות לעבודה והן מבחינת ההוצאות הכספיות הכרוכות בתיקון.

בשלב השני עוברים לביצוע, מחדירים יריעת בד פיברגלס בעלת צפיפות גבוהה ועליה דבק ייחודי (שרף אפוקסי)  המתקשה במהירות, על יריעת הפיברגלס מלבישים בלון ייעודי אותו מנפחים בתוך הצינור וממתינים לייבוש.

התזה אפוקסית – ראה ערך התזה אפוקסית.

אנו מבצעים את התהליך עפ”י הנחיות יצרן ובחומרים המקוריים בדגש לרמת ביצוע גבוהה ביותר, בסיום העבודה אנו מבצעים צילום על מנת לאשר את הצלחת התהליך וזאת בשקיפות מלאה עם הלקוח.

 

לפרטים נוספים בנושא חידוש צנרת פנים וחוץ צרו עמנו קשר באמצעות לשונית צור קשר או בטלפון ישיר: 052-2569945