התזה אפוקסית

ברשותנו ציוד מתקדם לציפוי וחידוש צינורות לקויים בהתזה אפוקסית, שיטה זו מתאימה במצבים בהם אין אפשרות לתקן את הצנרת ע"י הטלאה או שירוול כגון: חוסר גישה לצנרת או כל מצב אחר שמונע להגיע אל הליקוי בצנרת, זויות קשות, מסעפי T, שירות זה ניתן לקטרים 2-12 צול בצנרת פלסטיק ולקטרים 3-12 צול בצנרת ברזל.

חומר ההתזה הינו אפוקסי המיוצר ע"י חברת פיקוט מפינלנד חומר זה עמיד בתנאים המחמירים בעולם וכשהוא מתקשה נוצרת שכבה חדשה וחזקה דיה שעמידה לשנים רבות.

עבודה זו מתבצעת ללא הרס, שבירה או חפירה ונחשבת לידידותית לסביבה שיטה זו של תיקון צנרת ע"י התזה, נחשבת לשיטה יעילה, חסכונית ומתקדמת וחוסכת לכם הרבה כסף וזמן וכן, אי נעימות של ימים רבים כמו בשיטה הישנה שבה יש להרוס קירות, לפתוח עמודי בטון ולהתמודד עם בעיות איטום.


תהליך העבודה:

  1. מניחים משטחי ניילון עבה בסביבת הצינור אותו אנו מצפים כדי לשמור על סביבת עבודה נקיה.
  2. הכנת הצינור להתזה ע"י ציוד ייעודי המשייף ויוצר חירוץ בצינור כדי שדבק האפוקסי ייצמד באופן אחיד וחזק לאורך שנים.
  3. התזת 2 שכבות דבק אפוקסי במרווחים של שלוש שעות לחיזוק מקסימאלי.

חברתנו מבצעת ציפוי צנרת בתדירות יום יומית לליקויים כגון: ריתוכים לקויים, ריבוי חורים וסדקים בצינורות פלסטיק בקטרים 2-12 צול, ניקוי משקעי מתכת (קורוזיה וחלודה) מצינורות ברזל בקטרים 3-12 צול ללקוחות פרטיים, חברות בנייה ומוסדות.

עם ניסיון של מעל ל-20 שנים בתחום, צוות מקצועי ומיומן ושיטות עבודה חדשניות המטרה שלנו היא לספק לכם הלקוחות שקט נפשי ופתרונות מתקדמים בעלויות משתלמות.
צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם:

052-2569945 או 050-5477566