פתרונות אינסטלציה מתקדמים

צפריר הינה חברה מנוסה ואמינה המספקת שירותי אינסטלציה איכותיים ללקוחות מהמגזר הפרטי, המוסדי, העסקי והתעשייתי. פתרונות החברה כוללים בין היתר אבחון מדויק של בעיות בצנרת קיימת ותיקונן באופן מדויק עם מינימום נזק לסביבה, תוך שימוש באמצעים המתקדמים ביותר בענף על ידי צוותים מקצועיים ומנוסים. כל העבודות מבוצעות מתוך מחויבות חסרת פשרות לתקנים ולסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף,ומתן שירות אדיב ומהיר. יכולתה של צפריר לספק מענה מיטבי למגוון רחב של צרכים נשענת על ניסיון רב שנים,ובאה לידי ביטוי במוניטין מצוין לצד שורה ארוכה של לקוחות מרוצים.

ציוד חדיש לפתרונות אופטימליים

צפריר מספקת ללקוחותיה פתרונות אינסטלציה מקיפים עבור פרויקטים קטנים וגדולים כאחד. ברשות החברה ציוד אלקטרוני מתקדם לאיתור וזיהוי תקלות ודליפות בתשתיות מערכת המים והביוב, ללא צורך בחפירות, קידוחים או שבירת קירות. מדובר באביזרים חדישים הכוללים בין היתר מצלמות תרמיות רקולטור ומערכות שמע, המאפשרות מיפוי צנרת ואיתור מפגעים. לאחר זיהוי הבעיה בצנרת ואיתור מיקומה המדויק, לצוות המקצועי של צפריר יש את כל הידע והכלים הנחוצים לפתרון הבעיה ומניעת הישנותה. הפתרונות כוללים בין היתר שטיפת קווים בלחץ מים גבוה, ופריצת סתימות של מתכות, בטון ושורשים בעזרת רובוט ייעודי. בנוסף לכך, החברה מעניקה מעטפת מלאה עבור תיקון וחידוש של צנרת ביוב, וזאת ללא צורך בחפירות וקידוחים.

איתור וזיהוי תקלות ובעיות במערכות אינסטלציה

צפריר נעזרת באמצעים הטכנולוגיים המובילים בשוק לאיתור ותיקון תקלות, נזקים ובעיות במערכת האינסטלציה, ללא צורך בגרימת נזקים לסביבה. לשם כך נעשה שימוש בחיישנים אלקטרוניים מתקדמים שיכולים לזהות מיקום מדויק של דליפה, סדק או פיצוץ בצנרת. זאת, מבלי להזדקק לפריצת קירות, חפירות או קידוחים, וגם אם מדובר בצנרת המצויה בתוך קירות ואפילו בתוך הקרקע. יתרה מכך, לאור גישה הדוגלת במתן השירות הטוב ביותר במינימום עלויות ונזקים, החברה גם מספקת פתרונות תיקון צנרות ללא גרימת נזק. יישום הגישה מתאפשר בזכות שימוש בטכנולוגיות חדשניות כדוגמת רובוט לפריצת חסימות בצנרת,או תיקון וחידוש צנרות ביוב ללא צורך בעבודות חפירה.