אבחון מתקדם

אבחון צנרת על ידי צילום מלא בוידאו וללא חפירה

חברת צפריר פתרונות אינסטלציה מתקדמים מציעה אבחון צנרת על ידי צילום מלא וללא כל צורך בחפירות והרמת הריצוף בבית או בחצר. אבחון צנרת באמצעות החדרת סיב אופטי או רובוט ייעודי עם מצלמת וידאו משוכללת מאפשר לצוות החברה לאבחן במדויק את מצב הצנרת הביתית או העירונית, לגלות נזקים ומפגעים ולהציע ללקוח פתרון איכותי ומדויק.

אבחון מתקדם של הצנרת ללא חפירה

מערכת צילום צנרת מגיעה עם מוניטור המאפשר לצוות של צפריר אינסטלציה לראות היטב את פנים הצנרת. צילום צנרת מיועד לאבחון מערכות ביוב ביתיות ועירוניות, צנרת המרזבים, צנרת מים ביתית ועירונית. על ראש המצלמה מותקן משדר המאפשר לבדוק מיקום מדויק של הנזק על מנת להציע פתרון מתקדם לתיקון מגוון בעיות בצנרת כגון סתימות, שורשים, מפגעים כמו חומרים בלתי מתכלים והצטברות שומנים ולכלוכים, נזקים שנגרמו לצנרת ועוד.

חשוב להדגיש כי אבחון צנרת באמצעות צילום מלא בוידאו מונע את הצורך לחפור או לקדוח ברחבי הבית, החצר, המדרכה או הכביש. ניתן להחדיר את מערכת הצילום, בין אם זה סיב אופטי ובין אם זה רובוט משוכלל למרחק של עשרות מטרים. את הצילום ניתן לאחסן על גבי זיכרון פנימי ובדגמים מסוימים ניתן לאחסן את צילום הצנרת על גבי דיסק און קי או כרטיס זיכרון נשלף. בנוסף, ניתן להתקין על ראש הכבל המוחדר לצנרת מצלמת וידאו עם ראש מסתובב או מצלמה עם ראש ישר, בהתאם לצורך וסוג הצנרת.

לפרטים נוספים אודות אבחון צנרת על ידי צילום וללא חפירה התקשרו עכשיו או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם.