אינסטלטור- בעל המקצוע המבוקש ביותר

לא לכולם יש בעל מקצוע אמין ומקצועי, כמו אינסטלטור אם אין לכם אחד כזה, היות ועברתם דירה, כדאי כי תתחילו למצוא אחד כזה שיהיה קרוב לאזור מגוריכם ויהיה לו ניסיון רב שנים, צוות מיומן וכן מכשור מתקדם ומשוכלל. הרבה הפתעות, עשויות להיות לנו בחיים, אשר חלק מהן, קשורות לתחזוקה וקלקול של מכשירים שונים בבית או עם דברים שאנו משתמשים עמם ביום יום, כגון נערכת האינסטלציה.  תמיד כדאי כי תבחרו איש אינסטלציה, אשר זמין 24 שעות, היות ולעולם אין לדעת, מתי עשויה לתפוס אתכם תקלה, כגון פיצוץ בצנרת, ביוב שעולה על גדותיו, נזילה סמויה ועוד.

כדאי תמיד למצוא בעל מקצוע בתחום האינסטלציה, שלא נמצא בתחילת דרכו, אולי המחיר שלו יהיה נמוך יותר, אך עדיין הוא אינו מיומן בתקלות גדולות ורבות, אשר יש לצבור בהן ניסיון, על מנת להיות מנוסים ומדויקים בתיקונן. תוכלו לקבל המלצות חמות על בעל מקצוע זה או אחר, אך כדאי לבדוק גם מבחינתכם, אם בפורומים או ברשת ואפילו במקומונים של העיר בה אתם גרים.

בקשו כמה הצעות מחיר

 אם מדובר על קלקול זניח, כגון החלפת ברז, פתיחת סתימה באסלה או בכיור, המחיר יהיה נמוך, אך אם מדובר בקלקול שהוא רציני יותר, כגון החלפת צנרת, פתיחת סתימה, או החלפת תשתיות, המחיר יהיה הרבה יותר גבוה ולכן, באתרים של אינסטלציה, תוכלו למצוא מחירים של כל מיני סוגי תיקונים ולהשוות מול ההצעות שקיבלתם, מומלץ תמיד, כפי שאנו  מבצעים לפני רכישה של מוצר, לבדוק לפחות בשלוש בעלי מקצוע, לפני שתחליטו על אינסטלטור שיתאים לכם.

אם אתם גרים בעיר מרכזית, ישנם הרבה בעלי מקצוע בתחום האינסטלציה ויש למצוא את הטובים מבניהם. הבחירה עשויה לבלבל, כי אינכם מכירים אינסטלטור מהאזור, כי אולי אתם  חדשים אבל אם אתם רוכשים כלים לעבודה, צבעים וחומרי בניין בחנות השכונתית, ם מכירים בעלי מקצו מקצועיים ואיכותיים בתחום האינסטלציה. סקר מוקדם של מחירים, תמיד יסייע לכם לבחור את הטוב מכולם. יש לברר כבר בטלפון ע פי תיאור התקלה, במה מדובר. ייתכן מאוד שאינסטלטור שהוא מקצועי ובעל ניסיון רב שנים, יוכל לומר לכם מה הבעיה ולומר לכם פחות או יותר, באיזה עלות מדובר.

בררו על הציוד של האינסטלטור לפני שאתם מזמינים אותו

כלקוחות, אתם חייבים להיות בטוחים, כי עשיתם בחירה נכונה. אחד הדברים החשובים בהזמנה של אינסטלטור , זה הציוד שהוא מחזיק. אינסטלטור שהוא מבוקש, ישקיע כסף בציוד שלו, היות והוא חיוני לו אם מצלמה טרמית, ביובית ועוד כלי עיבודה חיוניים ויקרים שבלעדיהם, הוא לא יוכל להתנהל נכון. כדאי להזמין תמיד בעל מקצוע מאזור המגורים שלכם, כך שיגיע מהר, במידה ומדובר בתקלת חירום. בעל מקצוע שעומד בזמנים ויש לו מחירים סבירים, עשוי ללוות אתכם שנים רבות.